Zapraszamy na Lubartowski Jarmark Bożonarodzeniowy i Wigilię Miejską

Kiermasz rękodzieła i ozdób świątecznych, spotkanie z Mikołajem i wspólne kolędowanie – to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na tegoroczny Lubartowski Jarmark Świąteczny. Zapraszamy już 20 i 21 grudnia na plac przed Urzędem Miasta.

Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców na Lubartowski Jarmark Bożonarodzeniowy oraz wspólną Wigilię. Czeka nas sporo atrakcji. Na stoiskach będą m.in. ozdoby świąteczne, bombki, stroiki, wyroby ze słomy, a także regionalne przysmaki – miody, sery, pierniki, chleby, wędliny. Znajdziecie również oryginalne i niepowtarzalne prezenty świąteczne.

Jarmark odbędzie się w godz. 10:00 -18:00. Z myślą o najmłodszych przybędzie Mikołaj. Na świątecznej scenie wystąpią lokalni artyści, w tym Męska Okazjonalna Grupa Wokalna CHÓRTOWNIA oraz zespół wokalny Klubu Senior+. Podczas jarmarku rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny  na „Kreatywna Bombkę Świąteczną” organizowany dla uczniów szkół przez Lubartowski Ośrodek Kultury. Wigilijny poczęstunek oraz życzenia od Burmistrza Miasta Krzysztofa Paśnika rozpoczną się w środę  20 grudnia o godz. 16:00. Jak co roku zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania i dzielenia się radością tego wyjątkowego czasu, jakim są święta Bożego Narodzenia.

 

 

Data opublikowania: 09:53, 7 grudnia 2023

Kategorie: Aktualności