Nargrody za wygraną w plebiscycie Świeć się z Energą trafiły do mieszkańców

Sprzęt AGD, m.in. lodówki, prali i kuchenki o wartości 10 tys. zł. trafiły do naszych mieszkańców. To nagroda jaką Miasto Lubartów otrzymało za wygraną w plebiscycie Świeć się z Energą, na najpiękniej oświetlone miasto w regionie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Lubelskiego uzyskaliśmy dzięki blisko 14 tys. głosów. Nagrody za zwycięstwo w regionalnym etapie plebiscytu, zgodnie z regulaminem trafiły do osób najbardziej potrzebujących. Obdarowani nie kryli radości i wzruszenia.

W piątek (1 kwietnia) w obecności prezesa oddziału Polska Press Lublin – Dariusza Kołacza, Burmistrza Miasta Krzysztofa Paśnika i dyrektor MOPS Marzeny Jedut odbyło się uroczyste przekazanie nagród.

– Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos w plebiscycie, jak również organizatorom wydarzenia. Zdobyliśmy tytuł, ale również wartościowe nagrody, które możemy przekazać mieszkańcom. Cieszę się, że Lubartów z każdym rokiem wygląda coraz piękniej, a lubartowianie potrafią się mobilizować i jednoczyć w lokalnym patriotyzmie, czego dowodem są wyniki tego plebiscytu. Wspólne działanie przynoszą efekty – mówił burmistrz Krzysztof Paśnik.

Data opublikowania: 13:28, 1 kwietnia 2022

Kategorie: Aktualności