Uczniowie SP nr 4 rozwiązali krzyżówkę

Klasa V A ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Lubartowie zdobyła nagrodę za prawidłowe i najszybsze rozwiązanie „Krzyżówki samorządowej”. Do akcji zaprosiła lubartowskie szkoły Fundacja Miasto Obywatelskie Lubartów.

Konkurs został objęty patronatem Burmistrza Miasta Lubartów. Zwyciężyła pierwsza z klas, która od momentu publikacji krzyżówki na stronie: www.lubartow.mamprawowiedziec.pl w dniu 4 kwietnia przekazała prawidłowe rozwiązanie w postaci dwuwyrazowego hasła. Uczniowie musieli odpowiedzieć miedzy innymi jak ma na imię wiceprzewodniczący Rady Miasta, czy  jaka ulica znajduje się w 3 okręgu wyborczym. Rozwiązaniem krzyżówki jest hasło: Współnota Samorządowa. 

Najszybszą klasą, która przekazała prawidłowe odpowiedzi, okazała się klasa V A ze Szkoły Podstawowej nr 4. Otrzyma ona nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Trafi ona na konto Rady Rodziców.

Akcja „Masz Głos” prowadzona jest od 2002 roku przez Fundację im. Stefana Batorego. Jej celem jest budowanie dialogu miedzy społecznością lokalną, a władzami samorządowymi.

 

 

Data opublikowania: 14:43, 10 kwietnia 2019

Kategorie: Aktualności