Marsz Nordic Walking za nami

Marsz Nordic Walking nad zalew do Pałecznicy w sobotę 27 września zorganizował Klub Aktywnych Art. Fit z Lubartowa.

Impreza przeznaczona była dla całych rodzin z dziećmi i miała na celu promować zdrowy styl życia. Tuż nad zalewem było doskonalenie techniki nordic walking, warsztaty aerobiku oraz ZUMBY, jak również ognisko z kiełbaskami.

Był to drugi marsz nordic walking, zorganizowany w ramach przedsięwzięcia – „Aktywni maszerują – promocja zdrowego stylu życia”. Chociaż pogoda rankiem w sobotę nie zachęcała do udziału w marszu, to o godzinie 13 warunki pogodowe były wspaniałe nie tylko do marszu, ale także do zabawy w Pałecznicy, gdzie odbyły się warsztaty ZUMBY i aerobiku.

Jak informują organizatorzy – impreza promująca zdrowy styl życia i dobrą zabawę bez używek ukazuje różne formy aktywnego spędzania wolnego czasu, daje możliwość integracji pokoleniowej a także integracji środowiskowej. Impreza była współfinansowana ze środków Urzędu Miasta Lubartów.

Następne spotkanie z tego cyklu odbędzie się 19 października w Lisowie!

Podziękowania Organizatorów

KLUB AKTYWNYCH ART-FIT dziękuje Panu Burmistrzowi Januszowi Bodziackiemu za słowa wsparcia podczas wymarszu do Pałecznicy, dziękuje też Sołtysowi Pałecznicy – Panu Henrykowi Budzyńskiemu za pomoc w organizacji.

 

Data opublikowania: 12:34, 29 września 2014

Kategorie: Aktualności