Muzyczne Wieprzowanie

Muzyczne Wieprzowanie – Lubartów włącza się w pomoc dla Syrii

Lubartowski Ośrodek Kultury oraz pomysłodawcy i muzycy zapraszają na Muzyczne Wieprzowanie w sobotę 13 lipca. O godz. 19 zagra lubelskie trio „Miąższ”. Zespół tworzy muzykę pełną energii, emocji, spontaniczności. Jest zdobywcą głównej nagrody na festiwalu Fama w Świnoujściu.
O godz. 21 usłyszymy „Mikromusic”. Grupa łączy piękne melodie, kunszt i wspaniałą koncertową energię. Gra jazz, trip hop, rock, czasem też muzykę ludową. 0 godz. 23 będzie można poskakać przy rytmach szybkiego SKA, czy kołysać się przy łagodnym roots reggae. A to za sprawą wrocławskiej grupy „Bethel”. Wydarzeniu towarzyszy zbiórka Polskiej Akcji Humanitarnej. – Od godziny 16 będą zbierane pieniądze na wodę i leki dla mieszkańców Syrii – mówi Michał Kaczor, pomysłodawca i koordynator koncertu. Prowadzone też będą warsztaty muzyczne i taneczne – dodaje.
Przed, po i w trakcie koncertów zagra MIGHTY LION SOUND, lubartowski lokalny 2-osobowy skład, który odnajdzie to, co najlepsze w muzyce reggae od roots po digital dub.
Od godziny 16 do 19 prowadzone będą warsztaty tematyczne (m.in. bębniarskie, didgeridoo). Dojazd z Lublina szynobusem z PKP bądź busami z PKS.

Data opublikowania: 16:00, 13 lipca 2013

Kategorie: Wydarzenia