Szlachetna paczka

Każdy z nas wie, jakie to wspaniałe uczucie, kiedy spełniają się marzenia, zwłaszcza, jeśli wydawały się nam nierealne. Są w naszej okolicy takie rodziny, dla których takim marzeniem jest środek czyszczący, świeży ser czy ciepłe kapcie. Radość możemy im sprawić właśnie my.

SZLACHETNA PACZKA ponownie zachęca do współtworzenia tego projektu mądrej i skutecznej pomocy. W październiku zachęcaliśmy, aby zostali Państwo wolontariuszami SZLACHETNEJ PACZKI. Obecnie naszych 15 wolontariuszy jest po rozmowach z potrzebującymi rodzinami. Już wiemy, jakie są ich problemy i największe potrzeby. Tym samym wkroczyliśmy w etap przygotowywania paczek świątecznych.

Każdy z Państwa, do 7 grudnia, może taką paczkę przygotować. Swoich darczyńców znalazło już 7 potrzebujących rodzin z naszego rejonu. Na świąteczną pomoc czeka jeszcze 18 rodzin, a więc jest jeszcze 18 szans na to, żeby sprawić komuś radość i dać impuls do zmiany!

Wystarczy:
– wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl;
– wybrać rodzinę, której chcemy pomóc;
– zaprosić przyjaciół, znajomych do wspólnego przygotowania świątecznej paczki.

Poniższa grafika jeszcze raz pokazuje, jak dołączyć do Darczyńców Szlachetnej Paczki. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem: 785 894 275.
 
Serdecznie zapraszamy,
Katarzyna Kasperek
Lider Rejonu: Niemce-Lubartów

Data opublikowania: 15:11, 30 listopada 2012

Kategorie: Aktualności