Nocny Maraton Pływacki

10 lutego 2012 roku po raz pierwszy będziemy mogli uczestniczyć w „Lubartowskim Nocnym Maratonie Pływackim”, imprezie, której tematem …przewodnim jest woda oraz sport, jakim jest pływanie.

Cel wspólne przepłynięcie jak najdłuższego dystansu, po drugie, promocja wśród mieszkańców Lubartowa pływania jako sposób na ciekawie spędzony czas wolny. No i trzeci cel : świetna zabawa w gronie przyjaciół i rodziny, bowiem całe wydarzenie stworzone jest z myślą zarówno o młodych jak i starszych lubartowianinach, a zwłaszcza o rodzinach, które są zaproszone do wspólnego uczestnictwa w zabawie.

Jak będzie to wyglądało? W ramach Maratonu postaramy się przepłynąć jak najdłuższy dystans, który stanie się wyzwaniem do pobicia w przyszłorocznej edycji, dlatego też istotne jest, aby wystartowało jak najwięcej zawodników : im liczniejsza grupa biorących udział w maratonie, tym lepszy osiągniemy wynik! Liczy się każdy uczestnik!

Liczba torów pływackich będzie zależała od ilości zgłoszonych chętnych, spośród których każdy będzie miał policzone przepłynięte odległości. Aby dodać zabawie atrakcyjności, będziemy także prowadzili klasyfikacje : najdłuższego przepłyniętego dystansu, najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz najliczniejszej spośród uczestniczących rodzin.

Dla wszystkich uczestników wstęp jest wolny, a po imprezie każdy z nich dostanie pamiątkowe gadżety. Chcesz wziąć udział? To takie proste! Wypełnij deklarację, zapoznaj się z regulaminem, wyślij zgłoszenie na adres: orkaklub@gmail.com (pod ten adres kierujemy również wszelkie pytania; zgłoszenia przyjmuje odpowiedzialny za całą imprezę czyli Marcin Świderek) a następnie przyprowadź rodzinę i znajomych!

Startujemy o 19:30!

Głównym organizatorem imprezy jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ORKA, a współorganizatorami: Urząd Miasta Lubartów, Szkoła podstawowa nr 3 w Lubartowie oraz II LO w Lubartowie. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Lubartów Janusz Bodziacki.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Data opublikowania: 00:02, 10 lutego 2012

Kategorie: Aktualności