Rekreacyjny Rajd Rowerowy po Ziemi Lubartowskiej

Zapraszamy na kolejny rajd rowerowy tym razem po urokliwym trójkącie Lubartów – Kamionka (przez Nowodwór)  – Firlej – Lubartów (przez Przypisówkę).

Rajd ten odbędzie się w dniu 24  września 2011 roku.
Zapisy od 9:30, wyjazd sprzed Ratusza Miejskiego o godz.10.00.

Mamy, niepowtarzalną, jedną z największych imprez rowerowych w Europie, imprezę rekreacyjną pod nazwą Lubartowskie Święto Roweru. Wypromujmy wspólnie następną – rajd po wspomnianym już, urokliwym trójkącie promocyjnym, którym możemy zainteresować wielu turystów z Polski i zagranicy.

Podczas rajdu przewidujemy postoje w Kozłówce i Firleju, gdzie zobaczyć będzie można zdjęcia i filmy z przejazdu turystów rowerowych przez Afrykę śladami wielkiego polskiego podróżnika Kazimierza Nowaka, który w latach 1930-35 objechał Afrykę na rowerze

Dla najliczniejszych rodzin oraz najliczniej reprezentowanych instytucji organizatorzy przygotowali pamiątkowe puchary i upominki. Dla wszystkich ciepły poczęstunek.

Pożegnajmy lato zdrowo, na sportowo, na rowerze. Jednym zdaniem – cały Lubartów, cała Ziemia Lubartowska na rowery!!!!!!!

śmiertelnego porażenia prądem. Głupota i nieodpowiedzialność dla kilku złotych?!  Kable z wyłamanego urządzenia pozostały na wierzchu niczym nie osłonięte można sobie wyobrazić co mogło się stać gdyby ktoś dotknął przewodów.

Data opublikowania: 12:10, 20 września 2011

Kategorie: Aktualności