LUBARTÓW DLA POWODZIAN

W wyniku dramatycznych wydarzeń, które dotknęły także Lubelszczyznę wiele rodzin straciło dorobek całego życia. Zwracamy się do mieszkańców naszego miasta z prośbą o pomoc dla powodzian z gm. Wilków, która prawie całkowicie została zalana.

    W godzinach 15-19 w środę 26.05.2010 r. i codziennie do 29.05.2010 r. w godzinach 10-19 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Lubartów pełniący dyżur pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubartowie i Urzędu Miasta Lubartów przyjmować będą wszystkie, aktualnie niezbędne artykuły tj.: pościel (kołdry, poduszki, śpiwory, prześcieradła), ręczniki, materace, naczynia i sztućce jednorazowe, słodycze, wodę niegazowaną, soki, napoje, żywność o przedłużonej trwałości (konserwy, dania gotowe, dżemy, herbata, kawa, cukier), karma dla zwierząt, dania dla niemowląt, pampersy dla dzieci i dorosłych, chusteczki nawilżane, przybory toaletowe, środki czystościowe i dezynfekcyjne, higieny osobistej,  a szczególnie dla kobiet oraz plastikowe worki, wiaderka, mopy, miski.
Prosimy, aby przekazywane powodzianom rzeczy były NOWE tak, aby nadawały się do natychmiastowego użytku oraz bez potrzeby czyszczenia i prania. Nie przyjmujemy odzieży używanej.
Jednocześnie informujemy, że akcja zostanie wznowiona 07.06.2010r., o czym poinformujemy odrębnym komunikatem.
     Zachęcamy gorąco do udziału w prowadzonej przez UM Lubartów i MOPS w Lubartowie akcji, która będzie wyrazem naszej solidarności i szczodrego serca.

               Kierownik                                                 Burmistrz
Miejskiego Ośrodka Pomocy społecznej                  Miasta Lubartów
       w Lubartowie
               ( – )                                                          ( – )
           mgr Bożena Kulka                          mgr inż. Jerzy Zwoliński

Data opublikowania: 09:25, 27 maja 2010

Kategorie: Aktualności