Zaproszenie na debatę społeczną pn. „Świadomy Senior- Bezpieczny Senior!”

Komenda Powiatowa Policji w Lubartowie zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów na debatę społeczną poświęconą ich bezpieczeństwu pn. „Świadomy Senior – Bezpieczny Senior!”, która odbędzie się 18 listopada 2022 roku o godzinie 12.00 w lubartowskim Kinie Lewart przy ulicy Rynek II 1. Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

 – W trakcie spotkania porozmawiamy o bezpieczeństwie Seniorów i metodach stosowanych przez oszustów. W rozmowie weźmie udział policjant pionu kryminalnego, który przybliży seniorom sposób postępowania oszustów – informuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z KPP Lubartów.

Zostanie też zaprezentowana Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja „Moja Komenda”. Aplikacje pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym. Omówimy program ,,Dzielnicowy bliżej nas”.

Podczas debaty każdy z jej uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami, czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa Seniorów.

Data opublikowania: 12:57, 14 listopada 2022

Kategorie: Aktualności