Przetarg na dokumentację techniczną miejskich inwestycji

Podczas, gdy część inwestycji miejskich wkracza w etap realizacji (miasteczko ruchu drogowego, pumptack, remont chodnika przy ulicy Hutniczej, remont bocznej ulicy Wandy Śliwiny) do innych tworzona będzie dokumentacja. 

Właśnie ogłoszony został przetarg na:

Opracowanie dokumentacji technicznej budowy ulicy Wschodniej na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Łąkowej w Lubartowie wraz z kanalizacją deszczową i oświetleniem drogowym. W zakresie opracowania znajduje się też m.in. projekt zagospodarowania zieleni obejmujący nasadzenia drzew i krzewów.

Opracowanie dokumentacji technicznej budowy ulicy Wschodniej na odcinku od ul. Wierzbowej do ul. Mucharskiego w Lubartowie.

Opracowanie dokumentacji technicznej  przebudowy ulicy Szkolnej na odcinku od ul. Wschodniej do ul. ks. J. Popiełuszki w Lubartowie. Zamówienie obejmuje m.in. zaprojektowanie ulicy o szerokości min. 5 m i długości 275 m o nawierzchni bitumicznej z miejscami parkingowymi i wydzielonym pasem ruchu pieszego i rowerowego.

Opracowanie dokumentacji technicznej rozbudowy ulicy Licińskiego na odcinku od ul. Wschodniej do ul. ks. J. Popiełuszki w Lubartowie.

Opracowanie dokumentacji technicznej budowy parkingu przy cmentarzu przy ul. Szaniawskiego w Lubartowie.

Termin składania ofert od potencjalnych wykonawców upływa 20 czerwca. Szczegóły: https://umlubartow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=320&p1=szczegoly&p2=1765882

Data opublikowania: 12:55, 13 czerwca 2022

Kategorie: Aktualności