Przyłącz się do miejskiej sieci ciepłowniczej

Uwzględniając rozwój Miasta Lubartowa i jego infrastruktury oraz dążąc do stworzenia warunków zaopatrzenia mieszkańców w ciepło Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Lubartowie Spółka z o.o. zachęca do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

W związku z tym zapraszamy zainteresowanych właścicieli nieruchomości położonych w obrębie ulic, w których obecnie przebiega sieć ciepłownicza PEC (w celu uzyskania informacji czy w Twojej ulicy lub jej najbliższym otoczeniu przebiega sieć ciepłownicza prosimy o kontakt) do kontaktu z Działem Obsługi Klienta i Wsparcia Inwestycji lub Głównym Inżynierem w celu zapoznania się z ogólnymi warunkami przyłączenia do sieci ciepłowniczej oraz uzyskania informacji o zasadach ujęcia budowy sieci na w/w obszarach w planach inwestycyjnych.

Ciepło z miejskiej ciepłowni jest pewnym, bezpiecznym, dającym komfort i w zasadzie bezobsługowym dla odbiorcy sposobem ogrzewania. Ze względu na konieczność spełnienia wymagań środowiskowych, przez dostawcę ciepła, jest również bezpieczną dla środowiska alternatywą zasilania w ciepło w porównaniu do indywidualnych rozwiązań opartych na paliwach kopalnych, w szczególności dla starych pieców węglowych.

Decydując się na przyłączenie do sieci ciepłowniczej i rezygnację z dotychczas użytkowanych pieców możecie Państwo poprawić stan powietrza w Lubartowie oraz zmniejszyć emisję zanieczyszczeń do atmosfery w okresie grzewczym.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Dział Obsługi Klienta i Wsparcia Inwestycji tel. 602-475-585 lub 81 855 24 18  wew. 43, 44

Główny Inżynier tel. 81 855 24 18 wew. 38

Nadmieniamy, iż istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania Urzędu Miasta Lubartów.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z Urzędem Miasta Lubartów:

Justyna Jaroszyńska tel. 81 854-46-22.

Data opublikowania: 13:57, 11 lutego 2022

Kategorie: Aktualności