Lubartów Świetlną Stolicą Województwa Lubelskiego

Lubartów Świetlną Stolicą Województwa Lubelskiego. Dziś o godz. 12.00 zakończyło się głosowanie. W plebiscycie „Świeć się z Energę” na najpiękniej oświetlone miasto w regionie Lubartów otrzymał 13 947 głosów!

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasze miasto. Dzięki Wam zdobywamy ten tytuł, ale również wartościowe nagrody rzeczowe, które zgodnie z regulaminem konkursu trafią do osób potrzebujących.

– Dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na Lubartów. Chciałbym również pogratulować konkurencji, która była wyjątkowo silna. Wiele miast w regionie wygląda pięknie. Oczywiście nagrody w konkursie trafią do osób potrzebujących. Cieszę się, że Lubartów z każdym rokiem wygląda coraz piękniej, a jego mieszkańcy potrafią się mobilizować i jednoczyć w lokalnym patriotyźmie, czego dowodem są wyniki tego plebiscytu –  komentował chwilę po zakończeniu głosowania Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik.

Dzięki zwycięstwu w etapie regionalnym Lubartów powalczy też z innymi 15 miastami o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Głosowanie rozpocznie się już 14 stycznia. Wkrótce więcej szczegółów. Wyniki etapu regionalnego: https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/1011129

 

Data opublikowania: 13:37, 11 stycznia 2022

Kategorie: Aktualności