Najmłodsi kibice gotowi na Euro 2021

Polska Biało-Czerwoni. Pierwszy mecz naszej piłkarskiej reprezentacji na Euro 2021 już w poniedziałek, 14 czerwca. Mieszkańcy Lubartowa będą go mogli obejrzeć w lubartowskiej Strefie Kibica przygotowanej na tę okazję przez Miasto Lubartów i Lubartowski Ośrodek Kultury. 

To najwyższy czas, żeby rozpocząć kibicowską rozgrzewkę. Dzieci z naszego Przedszkola Miejskiego nr 4 już to zrobiły🇵🇱 W ostatnich dniach uczyły się stadionowych przyśpiewek przy akompaniamencie profesjonalnego muzyka. Bierzmy więc przykład z maluchów. Do pierwszego gwizdka na Euro pozostały już tylko 3 dni.

– Kibicujemy! Pod takim hasłem dla dzieci z naszego przedszkola wystąpiła „Wędrująca Filharmonia” – mówi dyrektor Iwona Kożuchowska.  – Razem z artystą, panem Marcinem Jóźwikiem najmłodsi śpiewali „ole, ole, nie damy się”, „Polska, Biało – Czerwoni”. Jesteśmy pewni, że nasi mali patrioci są już gotowi na Euro 2021!

Już 14 czerwca od godziny 18 zapraszamy całe rodziny na rynek przed Urzędem Miasta!

 

fot. Przedszkole Miejskie nr 4

Data opublikowania: 13:38, 8 czerwca 2021

Kategorie: Aktualności