Zdobądź kod na przejazd hulajnogą lub skuterem

Na rozpoczynający się weekend mamy elektromobilną NIESPODZIANKĘ.  To wspaniała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. A póki co zapowiada się piękna pogoda. Do zdobycia mamy dla Was kody na darmowe przejazdy elektrycznym skuterem lub elektryczną hulajnogą Blinkee. Przypominamy, że tymi pojazdami można jeździć w Lubartowie jeszcze do 15 października br.
Kodami na przejazd nagrodzimy 20 pierwszych osób, które przez weekend 2-4 października 2020 r. zamieszczą pod postem dotyczącym promocji na naszym profilu Fb  https://www.facebook.com/UMLubartow –  wykonane przez siebie zdjęcie ze skuterem lub hulajnogą Blinkee oraz prześlą nam w wiadomości prywatnej prawidłową odpowiedź na pytanie: ile dwutlenku węgla oszczędzili dla klimatu użytkownicy blinkee.city od początku działalności firmy? Podpowiadamy, że informację o „oszczędnościach” związanych z emisją CO2 znajdziecie na stronie www Blinkee.
Dla pierwszych 10 osób, które zamieszczą zdjęcie i prawidłowo odpowiedzą na pytanie – mamy kod na 60-minutowy przejazd. Dla kolejnych 10 – kod na 30-minutowy przejazd.
Czas na zdobycie kodów to cały weekend od 2 do 4 października. Ogłoszenie zdobywców i przekazanie kodów nastąpi 5 października.

Zasady promocji „Kody na przejazd Blinkee”

  1. Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych i prowadzona poprzez stronę https://www.facebook.com/UMLubartow
  2. Korzystającym z promocji może być każda osoba fizyczna, która ma pełną zdolność do czynności prawnych, a jeśli takiej nie posiada, może skorzystać z promocji pod warunkiem uzyskania na to zgody przedstawiciela ustawowego.
  3. Promocja trwa od 2 do 15 października 2020 r. i polega na udzieleniu kodów na próbne, bezpłatne przejazdy hulajnogą Blinkee lub skuterem Blinkee.
  4. Promocyjne kody na 60 i 30-minutowe przejazdy otrzyma 20 pierwszych osób, które w dniach 2 – 4 października zamieszczą pod postem dotyczącym promocji wykonane przez siebie zdjęcie ze skuterem lub hulajnogą Blinkee oraz prześlą w prywatnej wiadomości na profil Facebook Urzędu Miasta Lubartów prawidłową odpowiedź na pytanie: ile dwutlenku węgla oszczędzili dla klimatu użytkownicy blinkee.city od początku działalności firmy?
  5. Pierwszym 10 osobom, które zamieszczą zdjęcie i prawidłowo odpowiedzą na pytanie – zostaną przekazane kody na 60-minutowy przejazd. Kolejnym 10 – kody na 30-minutowy przejazd. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden kod.
  6. Ogłoszenie zdobywców i przekazanie kodów nastąpi 5 października. Natomiast informacja o otrzymaniu kodu zostanie także przekazana poprzez wiadomość prywatną na Facebook. W przypadku gdy kontakt nie będzie możliwy, kod nie zostanie przyznany. Kod nie podlega zamianom na ekwiwalent pieniężny.
  7. Z promocji wyłączeni są pracownicy Urzędu Miasta Lubartów oraz ich rodziny.
  8. W sprawach nieobjętych niniejszymi zasadami promocji – użytkowników obowiązują zapisy regulaminu korzystania z pojazdów Blinkee.

Data opublikowania: 14:44, 2 października 2020

Tagi: ,

Kategorie: Aktualności