Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/21

Szanowani  Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,  Rodzice i Uczniowie Szkół i Przedszkoli  Miasta Lubartów.

Pierwszy dzwonek zawsze niesie ze sobą nowe wyzwania, plany i nadzieje. Jestem głęboko przekonany, że pomimo wyjątkowej sytuacji związanej z pandemią wytrwała praca, zaangażowanie i entuzjazm szkolnej społeczności sprawią, że wszystkie cele edukacyjne i wychowawcze zostaną zrealizowane.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego składam podziękowania kadrze pedagogicznej. Dziękuję za pasję, z jaką dzielicie się swoją wiedzą, tworzenie atmosfery sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dzieci i młodzieży, a także budowanie autorytetu nauczyciela.

Szczególnie ciepłe słowa kieruję do uczniowskiej braci. Niech czas spędzony w szkolnych murach będzie najpiękniejszym okresem Waszego życia. Mam nadzieję, że szkoła stanie się nie tylko kuźnią wiedzy, ale przede wszystkim miejscem, w którym odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i znajdziecie przyjaciół na całe życie.

Na nowy rok szkolny życzę Wam wszystkim przede wszystkim zdrowia, samych pogodnych dni oraz jak najlepszych wyników edukacyjnych i wychowawczych.

Burmistrz Miasta Lubartów

Krzysztof Paśnik

Data opublikowania: 08:59, 1 września 2020

Kategorie: Aktualności