Dowiedz się jak zdobyć środki unijne

Jesteś zainteresowany pozyskaniem dotacji unijnych? Chcesz wiedzieć, czy twój pomysł otrzyma wsparcie? Jak wygląda droga po środki? Na te pytania już 26 kwietnia (piątek) w Urzędzie Miasta Lubartów odpowiedzą konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Wszystko to w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Celem przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy UE oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów. Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich pojawi się w UM Lubartów w piątek 26 kwietnia, będzie czynny w godz. 9-13. Porady udzielane przez ekspertów są bezpłatne.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, działająca na terenie województwa lubelskiego, od czerwca 2011 roku realizuje przedsięwzięcie, którego celem jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej. W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych konsultanci odwiedzają  poszczególne miasta i gminy województwa. 

Data opublikowania: 09:40, 19 kwietnia 2019

Kategorie: Aktualności