Gratulacje od miasta partnerskiego Hajdúdorog

Sprawujący urząd od 23 listopada Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik otrzymał gratulacje oraz zapewnienie chęci dalszej współpracy od miasta partnerskiego Hajdúdorog na Węgrzech.

Oto treść listu:

Pan Krzysztof Paśnik
Burmistrz

Szanowny Panie Burmistrzu

Jest mi miło pogratulować wyniku wyborów na burmistrza w dniu 4 listopada 2018 r. Największe uznanie dla pracy jest wtedy, kiedy ufają Panu wyborcy, mieszkańcy miasta.

Miasto Hajdúdorog było miastem partnerskim dla Lubartowa przez ponad 20 lat. Przez ten czas została nawiązana nie tylko ekonomiczna, polityczna i kulturalna współpraca, ale powstały bliskie przyjaźnie. Uważam, że ważna jest kontynuacja wymiany młodzieży polsko – węgierskiej przez nasze miasta, która powinna być zaplanowana w tym roku do realizacji w przyszłorocznych programach.
Mam nadzieję, że wzajemne, dobrze układające się stosunki między naszymi miastami partnerskimi będą kontynuowane, a współpraca między naszymi miastami będzie się umacniała. Mam również nadzieję, że nastąpi możliwość naszego osobistego kontaktu.

Życzę Panu sukcesów oraz zdrowia na nadchodzące lata!

Hajdúdorog, 12 listopada 2018.

 

Z nadzieją na dalszą współpracę,

Csige Tamas,
Burmistrz Miasta Hajdúdorog

Data opublikowania: 12:26, 30 listopada 2018

Kategorie: Aktualności