Lubartowianie z medalami na Mazovia Cup w Ciechanowie

Zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego Lewart AGS Lubartów taekwon-do zdobyli złote i srebrne medale podczas Mazovia Cup w Ciechanowie. Miasto Lubartów było współorganizatorem wyjazdu lubartowskich sportowców.

W dniach 16-18 listopada 2018 r., w Ciechanowie miała miejsce dwunasta edycja Międzynarodowego Turnieju Taekwon-Do Masters Mazovia Cup 2018 oraz piąta edycja Mistrzostw Polski Seniorów Starszych. Podczas zawodów nasi sportowcy zdobyli zaszczytne miejsca. Natasza Niedobit zdobyła złoty medal w konkurencji układów kadetów stopnie 3-2 Cup. Kacper Pietrzela wywalczył złoty medal w konkurencji walk kadetów do 54 kg. Julia Urbańska zdobyła srebrny medal w konkurencji walk juniorek do 55 kg. Zuzanna Gadzała zdobyła złoty medal w walkach w kategorii seniorek do 68 kg. Amelia Małyska zajęła trzecie miejsce w układach juniorów.