100 GODZIN NA ROWERACH DLA NIEPODLEGŁEJ

W dniach 7-11 listopada Grupa Rowerowa TSR z Lubartowa organizuje wydarzenie upamiętniające 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorzy zapraszają wszystkich rowerzystów (osoby niepełnoletnie pod opieką osoby dorosłej) do dołączenia do akcji.

Będzie to jazda na rowerze (dookoła Lubartowa) trwająca nieprzerwanie od godz. 7:11 w dniu 7 listopada do godz. 11:11 w dniu 11 listopada. Planowane jest zmieniać się co 3 godziny tak, aby utrzymać ciągłość jazdy non stop przez cztery doby (100 godzin).

Trasa przejazdu dookoła Lubartowa liczy ok 10 km. Rowerzyści będą robili kółka, pokonując wielokrotnie tą samą trasę w ciągu czasu, na jaki zdecydowali się dołączyć do akcji. Na trasie zawsze będzie ktoś z organizatorów. 

Start i meta na placu przed ratuszem w centrum przy Lubartowskim Ośrodku Kultury.

Uczestnicy zamierzający jeździć po zmroku, powinni zaopatrzyć się w akcesoria i sprzęt zapewniający widoczność: światełka, kamizelki odblaskowe. Uczestników obowiązuje zachowanie przepisów ruchu drogowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny . Zapisy pod nr telefonu: 606 589 817 lub adresem mailowym: grupa.tsr@gmail.com.

 

Data opublikowania: 15:28, 5 listopada 2018

Kategorie: Aktualności