103 lata skończyła Pani Janina Bil

Lubartowianka Janina Bil jest bardzo pogodnym człowiekiem, a jej dewiza może zawstydzić niejednego malkontenta. – Pracować przez całe życie i kochać ludzi – to zdaniem 103-latki sposób na długowieczność w szczęściu i zdrowiu.

Na urodziny Pani Janiny Bil jej najbliższa rodzina zaprosiła Burmistrza Miasta Lubartów Janusza Bodziackiego, Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Lubartowie Monikę Derecką, Radnego Rady Miasta Lubartów Jerzego Tracza, przyjaciół oraz przedstawicieli mediów. Pani Janina udzieliła wywiadu Telewizji Lublin. Bardzo wzruszona wszysykim obecnym podziękowała z całego serca za przybycie.

Wszystko to działo się w piątek 28 września. Burmistrz Janusz Bodziacki wręczył przesympatycznej jubilatce kwiaty oraz pamiątkowy medal dla zasłużonych lubartowian na stulecie odzyskania niepodległości. Kierownik USC Monika Derecka wręczyła upominek, a po pamiątkowym zdjęciu wszyscy udali się na tort. Dwieście lat życzyli szanownej jubilatce zebrani. Relację z tego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Panoramy Lubelskiej (godz. 18.30), na Lubartow24.pl , we Wspólnocie Lubartowskiej oraz w Lubartowiaku.

(J..A.)

 

Data opublikowania: 21:22, 28 września 2018

Kategorie: Aktualności