Już dziś można pomóc „Alwerni” głosując na projekt

Ruszyło głosowanie na projekty społeczne w programie „Lokalni herosi – 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości”. W konkursie, którego celem jest wsparcie lokalnych inicjatyw, zostanie przyznanych 100 grantów. Lubartowskie Stowarzyszenie „Alwernia” bierze udział w tym konkursie i zgłosiło projekt pod nazwą „Kapucynalia 2019 – promocja i obsługa wydarzenia” – grant na 10 tysięcy złotych.

Warunkiem koniecznym dla uczestnika było nawiązanie współpracy z lokalnym przedsiębiorcą. Partnerem „Alwerni” jest ABC na kołach – sklep spożywczy docierający do najmniejszych miejscowości okolic Lubartowa. Siedziba firmy znajduje się w Komornikach (dlatego też ta miejscowość pojawia się w wizytówce inicjatywy na stronie konkursu).

Zachęcamy do wsparcia akcji. Od głosujących zależy, czy „Alwernia” otrzyma jeden z 89 grantów w wysokości 10 tysięcy złotych.
Zagłosować można na dwa sposoby:
1.      SPOSÓB – wejść na stronę akcji: www.herosiprzedsiebiorczosci.pl.  Z jednego numeru IP każdego dnia można oddać tylko jeden ważny głos, co oznacza 1 punkt dla inicjatywy.

2.      SPOSÓB – zrobić zakupy w ABC na kołach – p. Konrad Filipowicz, zrobić zdjęcie paragonu i wysłać MMS na numer 661 005 990 lub wgrać za pośrednictwem strony: www.herosiprzedsiebiorczosci.pl (głos z paragonem do 15 zł – 5 punktów, powyżej 15 zł – 10 punktów w głosowaniu).
UWAGA!  Codziennie można oddać jeden głos na stronie internetowej i jeden z paragonem.
Głosowanie trwa od 15 sierpnia do 14 października 2018 r.

Konkurs organizowany jest przez Grupę Eurocash.

Pomóż zrealizować Kapucynalia w 2019 roku! Liczy się każdy głos! 

 

Materiał: „Alwernia”

Data opublikowania: 08:13, 22 sierpnia 2018

Kategorie: Aktualności