Zaproszenie na Annowanie 2018

Z rozpędem zbliżamy się do kolejnego, siódmego już Zlotu Anek w Lubartowie, czyli Annowania 2018. Zapraszamy w niedzielę 29 lipca na rynek przed Urzędem Miasta.

Annowanie to wspólna zabawa nie tylko dla Anek, ale także dla całych rodzin, przyjaciół, znajomych, to wreszcie święto ku czci Świętej Anny – patronki lubartowskiej bazyliki. To wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i przyjezdnych. Na Annowanie przybywają Anny, Anki, Aneczki, Andzie z całej Polski, a także ze świata. Organizatorami są: Miasto Lubartów i Parafia Świętej Anny, współorganizatorami: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi”, Lubartowskie Towarzystwo Regionalne, Lubartowski Ośrodek Kultury, Klub Aktywnych Art-Fit oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie.

Tradycyjnie zaprosiliśmy Gwiazdę Wieczoru, którą w tym roku jest przesympatyczny śpiewak i aktor z Krakowa – Jacek Wójcicki. Czy 29 lipca udzieli nam się klimat z najnowszej płyty Artysty – „Zaklinam czas”? Zachęcamy do obejrzenia teledysku, a więcej szczegółów na temat Annowania będziemy podawali na bieżąco.

Polecamy stronę Urzędu Miasta Lubartów na FB: https://www.facebook.com/UMLubartow/

Teledysk Jacka Wójcickiego do piosenki Zaklinam Czas:

https://www.youtube.com/watch?v=MJ0qOfzPXeQ

Data opublikowania: 12:20, 27 czerwca 2018

Kategorie: Aktualności