100 lat pana Czesława Bigoraja

Pan Czesław Bigoraj z Lubartowa skończył 100 lat. Uroczystość z tej okazji zorganizowano 2 listopada w Urzędzie Miasta Lubartów. Były życzenia, gratulacje, kwiaty i czas na wspomnienia.

Pan Czesław Bigoraj jest trzecią osobą w Lubartowie, która przeżyła 100 lat. W uroczystości w ratuszu licznie uczestniczyła rodzina pana Czesława, dzieci, wnuki i prawnuki.Wzięli też udział przedstawiciele samorządu: burmistrz Janusz Bodziacki, sekretarz Anna Bielińska oraz naczelnik USC Monika Derecka.

Chciałbym przekazać życzenia wszelkiej pomyślności, przede wszystkim zdrowia, jednocześnie w słowach pani premier i w moim adresie jest podziękowanie za to, że pan przez swoje życie zrobił dużo dla swojej rodziny i dla Lubartowa. Chcemy bardzo serdecznie podziękować za to wszystko. Najlepsze słowa wdzięczności i uszanowania – mówił burmistrz Janusz Bodziacki, przekazując kwiaty i upominek.

 

List gratulacyjny pan Czesław Bigoraj otrzymał od premier Beaty Szydło, w którym czytamy: „Z okazji wyjątkowego jubileuszu – Pana 100 urodzin – proszę przyjąć moje pozdrowienia oraz wyrazy głębokiego szacunku. Oby kolejne lata były szczęśliwe i radosne”. Życzenia przekazał także Zakład Ubezpieczeń Społecznych.Podczas spotkania nie zabrakło tortu, poczęstunku i symbolicznej lampki szampana. Był również czas na refleksje i wspomnienia.

Data opublikowania: 14:05, 2 listopada 2017

Kategorie: Aktualności