Dzień Seniora w Związku Emerytów

Zarząd Lubartowskiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował 25 października Dzień Seniora w Spółdzielni Mieszkaniowej. Wzięła w nim udział liczna grupa seniorów z Lubartowa i okolic. Przygotowano dla nich poczęstunek i występy artystyczne. W uroczystości uczestniczył burmistrz Janusz Bodziacki.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Rady Seniorów, Spółdzielni Mieszkaniowej, Banku Spółdzielczego, Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Starostwa Powiatowego. Urząd Miasta Lubartów reprezentował burmistrz Janusz Bodziacki, który gratulował Związkowi aktywnej działalności, życzył zebranym miłej zabawy, zdrowia i pogody ducha. W części artystycznej wystąpiły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lubartowie.

Oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lubartowie liczy 637 osób. Spotkanie z okazji Dnia Seniora przebiegało w rodzinnej atmosferze. Było okazją do podsumowania działań Związku w roku bieżącym, wspominano o imprezach i uroczystościach, w których uczestniczyli członkowie Związku i planach na przyszłość.

Data opublikowania: 13:34, 26 października 2017

Kategorie: Aktualności