Informacja Burmistrza Miasta Lubartów dotycząca PROGRAMU MIESZKANIE PLUS

W ramach programu MIESZKANIE PLUS na działkach gminy położonych przy ul. Ks.Jerzego Popiełuszki planowana jest budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne). Zgodnie z założeniami Programu mieszkania będą wykańczane „pod klucz” – tzn. gotowe do zamieszkania.

Lokale mieszkalne wybudowane w ramach Programu MIESZKANIE PLUS, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie z dojściem do własności lokalu po 25 latach.

Osoby zainteresowane pozyskaniem mieszkania w ramach Programu zobowiązane będą do regularnego opłacania czynszu w wysokości od 15zł/m2 powierzchni mieszkania oraz ponoszenia kosztów dodatkowych, tj. kosztów eksploatacyjnych oraz mediów.

Pobieranie oraz składanie wniosków będzie możliwe w terminie od 2.10 do 16.10.2017r. w Urzędzie Miasta Lubartów ul.Jana Pawła II 12 – w Biurze Obsługi Interesanta (parter) oraz w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa (I piętro – pok.nr 125) w godzinach pracy Urzędu, tj.730 – 1530. Wniosek będzie dostępny także na stronie internetowej www.lubartow.pl

Oferta adresowana jest w szczególności do mieszkańców miasta Lubartów.

Data opublikowania: 09:24, 22 września 2017

Kategorie: Aktualności