Ankieta dotycząca PROGRAMU MIESZKANIE PLUS

Niniejsza ankieta pomoże nam określić skalę zainteresowania Programem MIESZKANIE PLUS wśród mieszkańców Lubartowa. Państwa opinie i zebrane informacje będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Prosimy o rzetelne wypełnienie anonimowej ankiety. Ankiety można składać w formie papierowej w siedzibie Urzędu Miasta lub na e-mail poczta@um.lubartow.pl w terminie od 16.03.2017r. do 31.03.2017r.   

            W ramach Programu na działkach gminy położonych przy ul. Szkolnej i ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Lubartowie, jest planowana budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne). Zgodnie z założeniami Programu lokale będą wykończone „pod klucz” – tzn. gotowe do zamieszkania. Oferta jest kierowana do mieszkańców Gminy Miasta Lubartów. Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie z dojściem do własności lokalu po 25 latach najmu. Przewidywany koszt budowy mieszkania będzie się mieścił w przedziale od 2,5 tys. zł/m2  do 4 tys. zł/m2. W takim przypadku, czynsz (bez uwzględnienia kosztów eksploatacji oraz mediów) wyniesie od 12 zł/m2 do 20 zł/m2.

Data opublikowania: 07:33, 16 marca 2017

Kategorie: Aktualności