Konkurs “Jan Paweł II – Nasz Papież” w SP4

Miłosierdzie w nauczaniu świętego Jana Pawła II -to hasło XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – Nasz Papież”, do którego zaprosiła Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie, nosząca imię Świętego. Nadesłano 733 prace plastyczne z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów miasta Lubartowa, Lublina oraz powiatu lubartowskiego.
Konkurs rozstrzygnięto 20 października. W wydarzeniu ważnym dla szkoły noszącej imię Jana Pawła II, wzięli udział narodzeni, ich rodzice, opiekunowie, burmistrz Janusz Bodziacki oraz proboszcz miejscowej parafii ks. Stanisław Rząsa.

Ogółem przyznano 100 nagród, w tym 98 indywidualnych i 2 zbiorowe.

Kategoria „Przedszkolaki”
NAGRODY INDYWIDUALNE
Szkoła Podstawowa w Brzezinach: Patrycja Lato, Anna Nowosad – opiekun Hanna Woźniak

Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie: Maja Błonka, Julia Powałka, Alicja Sztuk – opiekunowie: Małgorzata Kłoda, Jolanta Góźdź; Michał Kosior – opiekunowie: Małgorzata Szczepańska, Edyta Rydzewska.

Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie: Kamila Dados, Iga Karczmarz, Julia Luniak – opiekun Renata Poznańska; Piotr Zbiciak – opiekun Katarzyna Świniarska; Jagoda Szutko, Dominika Wągrodna – opiekun Anna Łyszcz; Julia Kapka – opiekun Aneta Kowalczyk

Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie: Kornelia Jabłońska, Julia
Kowalczyk – opiekun Małgorzata Misiak; Jan Wierzchoń – opiekun Elżbieta Bystrzycka; Olga Wolanin – opiekun Gabriela Szewczyk; Zuzanna Turowska, Antoni Jedliński, Bartosz Zyga – opiekun Beata Romanek; Maja Plichta – opiekun Marzena Karczmarz; Filip Misiak – opiekun Ilona Kożuch.

Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Katarzyna Kozicka, Zuzanna Zbiciak – opiekunowie: Sylwia Nużyńska – Klej, Maria Magdalena Różecka; Natasza Kuźma – opiekunowie: Anna Kosik, Agata Jednous

Prywatne Przedszkole CASPER w Lubartowie: Lena Łukasiewicz – opiekun – Magda Białoszewska; Klara Tkaczyk – opiekun Anna Krupa.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Bartłomiej Pojęta – opiekunowie: Gabriela Rogala, Agata Dasiuk.

NAGRODA ZBIOROWA

Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubartowie: Grupa V, 5-6 latki, opiekunowie: Sylwia Nużyńska – Klej. Maria Magdalena Różecka. – Nagroda Ks. Proboszcza Stanisława Rząsy.

 

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy I-III”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Ala Maja Wiącek– opiekun Edyta Weremczuk
Szkoła Podstawowa w Kocku: Amelia Majcher, Gabriela Sikorska  – opiekun Anna Śnieżko
Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej: Julia Urban – opiekun Aneta Turzańska
Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie: Julia Batyra – opiekun S. Bernarda Kaczor
Szkoła Podstawowa nr 45 w Lublinie: Zuzanna Flis, Łukasz Nadzieja, Remigiusz Skowroński, Jakub Szewczak, Wiktor Włodarczyk – opiekun Beata Skawińska – Migacz;  Maria Maciążek, Amelia
Witkowska, Gabriela Ząbek, Mateusz Lipiec, Mateusz Różycki – opiekun Barbara Łomott

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Antonina Miduch, Zuzanna Puchacz, – opiekun  S. Marlena Zabłocka;    Zuzanna Jezior, Julia Rogala, Zuzanna Szymczak – opiekun Jadwiga Tarasiuk; Zuzanna Ochalska – opiekun Renata Stawinoga

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie: Dominik Duda – opiekun Małgorzata Burzyńska;  Patryk Matyjaszczyk – opiekun Marta Mitura;  Lena Rydzewska – opiekun Danuta Iwanek

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Natalia Puchała, Nikola Woch  – opiekunowie: Jolanta Antos, Ewa Czech;   Julia Abramowicz, Agnieszka Jonaszko, Maja Kowalska, Julia Symbor, Stanisław Guz – opiekunowie: Wiesława Szczygieł, Elżbieta Mitura;   Olga Pawłowska – opiekun Renata Budzyńska;  Adrianna Włoch – opiekun Beata Lubińska Sagan;  Martyna Kozieł, Aleksander Biały – opiekunowie: Anna Muzyka, Dorota Misiarz;  Patrycja Aniszkiewicz – opiekun Ilona Skałecka.

Kategoria „Szkoły podstawowe, klasy IV-VI”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej: Karolina Kobyłka – opiekun Barbara Klasińska
Szkoła Podstawowa w Katarzynie: Julia Morawska – opiekun Hanna Micek
Szkoła Podstawowa w Sernikach: Klaudia Kęska – opiekun Amalia Romanowska, Małgorzata Karczmarz
Szkoła Podstawowa w Skrobowie: Krzysztof Domiński – opiekun Dorota Szczuchniak
Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie: Magdalena Gawęda – opiekun S. Bernarda Kaczor
Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie: Aleksandra Flak, Karolina Kowaluk, Dorota Chrzanowska, Martyna Węgiel, Konrad Łyczak – opiekun Mariusz Kowal;  Julia Modecka, Hanna Skowronek – opiekun S. Estera Agnieszka Mizińska

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie: Iga Pawlikowska – opiekun Edyta Weremczuk

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie: Dominika Bujak, Dominika Myka, Aleksandra Pawinska, Małgorzata Piszczatowska – opiekun Marcin Wróblewski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie: Patrycja Stężycka, Jakub Włosek, Aleksandra Krupa, Piotr Misiarz, Piotr Barszczyk, Monika Kowalska, Karol Szafarz,  Olga Szczygieł, Dominika Szczygieł –
opiekun Anna Dudziak

Kategoria „Gimnazja”

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Zespół Szkół w Firleju: Natalia Jedut – opiekun Anna Kruczek
Gimnazjum w Łucce: Natalia Wielgos – opiekun Ewa Wiącek
Zespół Szkół w Rudnie: Patrycja Bogusz – opiekun Ks. Wiesław Nowicki
Gimnazjum w Skrobowie: Natalia Gębal – opiekun Katarzyna Ogrodowska
Gimnazjum w Woli Sernickiej: Milena Wlazły – opiekun Amalia Romanowska
Gimnazjum Sportowe w ZS nr 2 w Lubartowie: Dominika Majchrzak -opiekun Karolina Oleksiejuk
Gimnazjum nr 1 w Lubartowie: Joanna Sagan – opiekun Izabella Dybała
Gimnazjum nr 2 w Lubartowie: Ewelina Budzyńska, Alicja Tomasiak –  opiekun Aneta Głębocka – Wysok

 

Data opublikowania: 15:09, 2 listopada 2016

Kategorie: Aktualności