Radość przez sport

„Radość przez sport” to hasło imprezy zorganizowanej 24 sierpnia na boisku przy ul. Parkowej przez Klub Aktywnych ART – FIT oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do współpracy przyłączyli się członkowie Rady Seniorów Miasta Lubartów. W spotkaniu wziął udział burmistrz Janusz Bodziacki.

– Spotykamy się na czwartej edycji „Radości przez sport”. Serdecznie witam pana burmistrza, który co roku dofinansowuje tę imprezę i dzięki temu możemy się bawić. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie dniem pełnym atrakcji sportowych i niezapomnianych wrażeń – mówiła Aleksandra Berger z Klubu ART – FIT.

– Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania „Radość przez sport”. Przyszliśmy tutaj, aby nauczyć się od Was tej radości, bo jak wiemy receptą na długie życie jest radość i uśmiech. Chcemy wspólnie z organizatorami popatrzeć jak uczestniczycie w konkurencjach sportowych i cieszycie się z tego. Dziękuję za zaproszenie na to spotkanie i życzę dużo radości, żadnej kontuzji i dobrej zabawy – mówił burmistrz Janusz Bodziacki. W imprezie uczestniczyli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubartowie oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Fantazja. Rozgrzewkę w rytmie zumby poprowadziła Ewa Oleksińska. Najmłodsi brali udział w zabawach z piłką i torze przeszkód. Dzieci miały też okazję poznać pracę ratowników medycznych i obejrzeć samochód ratownictwa medycznego. Natomiast dla grup z ŚDS były zawody nordic walking wokół stawu i rzut piłką palantową. Na zakończenie uczestnikom wręczono dyplomy, puchary i upominki ufundowane przez Urząd Miasta Lubartów.

Wyniki zawodów:

w marszu nordic walking:

kategoria kobiety:

I miejsce – Renata Wolska

II miejsce – Dorota Olejnik

III miejsce – Anna Zbiciak

dobry wynik uzyskała też Monika Tchórz


 

kategoria mężczyźni:

I miejsce – Jarek Czarnecki

II miejsce – Piotr Nowak

III miejsce – Radosław Ozon

dobry wynik uzyskał też Andrzej Nagietowicz

w konkurencji rzutów piłką palantową najdalej rzucili: Anna Zbiciak i Darek Stanisławski

Data opublikowania: 08:14, 25 sierpnia 2016

Kategorie: Aktualności