Lubartów na targach inwestycyjnych w Cannes

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji w Cannes to najbardziej prestiżowa tego typu impreza na świecie. Właśnie tam, w dniach 10-13 marca, przedstawiciele Miasta Lubartów prezentowali miejską ofertę inwestycyjną.

Targi w Cannes, obok takich imprez jak Expo Real w Monachium, skupiają wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości: firmy, instytucje, inwestorów, deweloperów oraz przedstawicieli i dziennikarzy z pism branżowych. Stoisko Lubartowa zorganizowane było wspólnie z Lublinem. 
Udział w targach był jednym z elementów projektu pn.: „Lubartów – najlepsze miejsce dla Twojego biznesu”. Miał na celu przedstawienie oferty inwestycyjnej Miasta Lubartów oraz promocję terenów inwestycyjnych położonych w Lubartowskiej Strefy Gospodarczej.
Czy Lubartów ma szansę na zainteresowanie ze strony wielkich inwestorów?
– Nasze stoisko, jak również oferta Miasta Lubartów spotkała się z dużym zainteresowaniem – przyznaje Burmistrz Miasta Lubartów Janusz Bodziacki.  
W trakcie 4 dni targowych przeprowadzonych zostało wiele obiecujących rozmów z przedstawicielami świata biznesu, pracownicy stoiska rozdali również znaczną liczbę ofert inwestycyjnych ze szczegółowymi danymi dotyczącymi terenów.
Wśród 21 000 odwiedzających targi zarejestrowało się 4500 firm inwestycyjnych. Są wśród nich deweloperzy, fundusze inwestycyjne, sieci hotelowe, architekci czy firmy logistyczne. 
Poza ofertą miasta na targach prezentowane były również firmy działające na terenie Lubartowa. Reklamy lubartowskich przedsiębiorstw zgromadzone w miejskim katalogu były wyświetlane na przemian z ofertą terenów miejskich. Oferta miasta i firm została też przekazana przedstawicielom placówek dyplomatycznych i konsularnych działających na terenie Francji.
Stoisko Lubartowa odwiedziła również Pani Elżbieta Bieńkowska –  Europejska Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług, podkreślając wagę i znaczenie inicjatyw realizowanych na arenie międzynarodowej. IB, (J.A.) 

Data opublikowania: 15:26, 30 marca 2015

Kategorie: Aktualności