Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Uzależnieniom mówimy nie !”

Konkurs plastyczny „Uzależnieniom mówimy nie !” rozstrzygnięto w piątek 13 czerwca w Gimnazjum nr 1 im. KEN. Szkoła wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubartowie podjęła w ten sposób inicjatywę walki z używkami, które stają się coraz częstszym problemem wśród młodzieży.

– Chcę serdecznie podziękować członkom Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz pani Jolancie Góralskiej – Lato Pełnomocnik Burmistrza ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii, za pomoc w organizacji konkursu – powiedziała Krystyna Bajda, Przewodnicząca Komisji.
– Na pewno w waszym wieku, ale też w odniesieniu do każdego człowieka, powinniśmy mówić: używkom nie – powiedział Burmistrz Janusz Bodziacki. – Życie pokazuje, że także młodzież ma problemy z używkami. Wy jesteście przykładem świadomej walki z tym zagrożeniem. Dziękuję wam, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie i udział w konkursie – zwrócił się do uczniów.
 
Jury w składzie: Agnieszka Kowalska – członek Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubartowie, Krystyna Targońska – członek Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubartowie, Aleksandra Jędryszka – redaktor naczelna tygodnika „Lubartowiak”, Halina Bajena – instruktor plastyki z Lubartowskiego Ośrodka Kultury, zapoznało się ze 159 pracami. W oparciu o regulamin konkursu,  postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:
Kategoria klasy I-III
Nagrody
1. I miejsce – Wiktoria Kowalczyk – SP 4
2. II miejsce – Ewelina Zbiciak – SP 1
3. III miejsce – Wiktoria Mitura – SP 4
Wyróżnienia
1. Natalia Marciniak – SP 3
2. Julia Czuchryta – SP 3
3. Kacper Szysiak – SP 4
 
Kategoria klasy IV-VI
Nagrody
1. I miejsce – Agnieszka Iwanek – SP 4
2. II miejsce – Daria Wysocka – SP 4
3. III miejsce – Laura Podolska SP 3
Wyróżnienia
1. Małgorzata Pytyś – SP 4
2. Natan Marciniak – SP 3
3. Julia Rybak – SP 4  
 
Kategoria klasy gimnazjalne
Nagrody
1. I miejsce – Weronika Serwin – Gimnazjum nr 1 
2. II miejsce – Jan Zegar – Gimnazjum nr 1
3. III miejsce – Iga Matyjaszczyk – Gimnazjum nr 1
Wyróżnienia
1. Piotr Nieliwodzki – Gimnazjum nr 1
2. Aleksandra Czerwińska – Gimnazjum nr 2
3. Ada Tabała – Gimnazjum nr 1

Data opublikowania: 13:56, 17 czerwca 2014

Kategorie: Aktualności