Urodziny „Nadziei”

Klub Abstynenta „Nadzieja” z Lubartowa obchodził 16 listopada swoje 22 urodziny. W zorganizowanych z tej okazji uroczystościach uczestniczył burmistrz Janusz Bodziacki oraz Krystyna Bajda, przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Uroczystości rozpoczęły się  Mszą św. w kościele pw. św. Wawrzyńca. Następnie zorganizowano spotkanie zakończone balem w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja. Był wykład na temat uzależnień wygłoszony przez psychoterapeutę Artura Jarmuła.W uroczystościach wzięli udział członkowie „Nadziei” oraz goście z zaprzyjaźnionych klubów z  Lubelszczyzny. Łącznie około 350 osób.

– Obserwuję działalność klubu od samego początku i wiem jak państwo dużo wkładacie swojego wysiłku na rzecz własnych rodzin i społeczności lokalnych, w których jesteście – mówił obecny na spotkaniu burmistrz Janusz Bodziacki. – W imieniu władz samorządowych chciałbym serdecznie podziękować zarządowi, członkom oraz życzyć, aby wszystkie lata przed wami owocowały w to pełne zaangażowanie, które chcecie darować innym.

Bal połączony był ze sprzedażą cegiełek. Udało się zebrać około 1000 zł, które zostaną przeznaczone na remont obecnej siedziby Klubu przy ul. 3 Maja.

 

 

Data opublikowania: 13:27, 19 listopada 2013

Kategorie: Aktualności