I Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza

26 października. na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie odbędą się zawody pływackie „I Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartów”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00. W zawodach mogą uczestniczyć osoby indywidualne, jak i zawodnicy zrzeszeni w klubach, stowarzyszeniach i szkółkach pływackich. Górna granica wieku to 21 lat. Zawody rozegrane zostaną w 7 kategoriach wiekowych. Najmłodsza kategoria to 2006 i młodsi, najstarsza 1997-1992.
Karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia dla rodziców (dla osób niepełnoletnich) do pobrania na stronie klubu LKP SKALAR www.lkp-skalar.pl i odesłania na adres lkp_skalar@onet.pl lub do pobrania i dostarczenia do personelu szatni pływalni do 24 października 2013 r. (czwartek) do godz. 21.00 (osoby wysyłające zgłoszenia drogą elektroniczną będą proszone o złożenie podpisu w dniu zawodów). Biuro zawodów czynne będzie w dniu 26 października od godziny 8.00 i mieścić się będzie przy barku na pływalni.
Organizatorem zawodów jest Lubartowski Klub Pływacki „SKALAR”. Współorganizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie.

Imprezę finansowo wspiera Urząd Miasta Lubartów.

Data opublikowania: 10:05, 24 października 2013

Kategorie: Aktualności