Lubartów laureatem „Business Excellence”

Miasto Lubartów zwyciężyło w II edycji Programu Promocji Gmin „Business Excellence”, organizowanym przez Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Uroczystą galę zorganizowano 5 czerwca w Zemborzycach Dolnych w hotelu Kmicic. Wzięło w niej udział ponad 200 osób – samorządowców, polityków, biznesmenów

Konkurs skierowany był zarówno dla firm jak i gmin, które przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i promocji naszego regionu. Nominowanych do prestiżowej nagrody oceniała kapituła złożona ze specjalistów, przedstawicieli instytucji finansowych i ekonomicznych. Pod uwagę brano przede wszystkim efektywność pozyskiwania funduszy unijnych i rozwój gospodarczy. Statuetki wręczała prezes Stowarzyszenia Lubelski Biznes Agnieszka Gąsior – Mazur. Wśród gmin do 50 tys. mieszkańców laureatem zostało miasto Lubartów. Statuetkę dla naszego miasta odebrał Burmistrz Miasta Lubartów Janusz Bodziacki. W innych kategoriach laureatami zostały miasta: Ryki i Zamość.

Lubelski Klub Biznesu powstał 13 lat temu z inicjatywy lubelskich przedsiębiorców, którzy podjęli wspólne działania, by utworzyć dobrowolną, niezależną, apolityczną organizację biznesową. Działania Lubelskiego Klubu Biznesu już od samego początku funkcjonowania były nastawione na inicjowanie, rozwój, zacieśnianie stosunków środowiska biznesowego. Dziś zrzesza ponad 250-ciu przedsiębiorców.

Nagroda dla Lubartowa, to przede wszystkim prestiż i szansa na rozwój naszego miasta. Wkrótce zaprezentujemy film promocyjny Lubartowa zaprezentowany podczas Gali „Business Excellence”, a zrealizowany przez Telewizję Kraśnik
  

Data opublikowania: 15:25, 6 czerwca 2013

Kategorie: Aktualności