Biegające 470 urodziny Lubartowa

Grupa biegaczy z Lubartowa postanowiła uczcić powstanie naszego miasta „w ruchu”. 470 lat istnienia naszego grodu stało się pretekstem do wspólnego przebiegnięcia 470 km. Tak oto powstała idea imprezy Bieg470.

 

Dystans 470km zostanie pokonany przez zgłoszonych wcześniej zawodników, w czasie ok. 47 godzin. W czasie jednego okrążenia będzie można pokonać dystans 5 lub 10 kilometrów. Na podstawie wcześniej zdeklarowanych możliwości zawodników, a także po wzięciu pod uwagę ich preferencji czasowych, zostanie opracowany grafik, który jasno będzie określał kolejność zawodników.

Zwieńczeniem imprezy będzie ostatnie okrążenie w wykonaniu wszystkich uczestników biegu.  Podczas każdego okrążenia nad bezpieczeństwem biegaczy czuwać będzie zdeklarowana ekipa oznakowanych rowerzystów z grupy Spontan Trip.

Postaramy się aby każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal i koszulkę z logo imprezy.

Impreza nie ma charakteru rywalizacji. W praktyce więc będziemy przez dwie doby tworzyć wielką lubartowską drużynę, która dniem i nocą będzie przemierzać kolejne kilometry na trasie ciągnącej się głównymi ulicami naszego miasta.

Wszelkie informacje, a także formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.lubartowbiega.pl . Serdecznie zapraszamy!

A dla tych, którzy chcieliby wcześniej wyćwiczyć się w biegach mamy propozycję wspólnych treningów w każdy wtorek i czwartek o godz.20:15. Biegacze startują spod Urzędu Miasta i tam też kończą trening. Trasa i wszelkie informacje również dostępne są na naszej stronie internetowej.

Poczujmy wspólnie radość biegania.

Imprezę BIEG470 wspiera finansowo Miasto Lubartów, Sklepy Spożywcze Pana Janusza Nakoniecznego, Firmy: „Rachoń” i  „Materiały Budowlane Szczygieł”. 

Marlena Siwek

Data opublikowania: 12:51, 5 maja 2013

Kategorie: Aktualności