Złote gody

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP oraz pamiątkowe dyplomy i kwiaty otrzymały z rąk Burmistrza Janusza Bodziackiego pary małżeńskie z miasta i  gminy Lubartów. Wyróżniono pary , które  wspólnie przeżyły 50 lat.

Wśród nich byli Krystyna i Wacław Krojcowie – 51 lat pożycia małżeńskiego, Czesława i Mieczysław Szczygłowie –  51 lat pożycia małżeńskiego, Krystyna i Janusz Wiśniewskich  – 50 lat  pożycia małżeńskiego, Alicja i Stanisław Gajos  –  50 lat  pożycia  małżeńskiego, Marianna i Leon Baran  – 50 lat pożycia małżeńskiego, Danuta i Zbigniew Jaworscy – 50 lat pożycia małżeńskiego. Jubilaci otrzymali również z rąk Antoniego Czopa – Przewodniczącego Rady Miasta Lubartów i Jacka Pióro – Zastępcy Wójta Gminy Lubartów, pamiątkowe wyróżnienia i prezenty. Nie zabrakło też tortu i tradycyjnej lampki szampana.
    Na tę  wyjątkową  uroczystość   przybyło również liczne grono dzieci i wnuków, co jak podkreślał Burmistrz  świadczy o tym  jak bliska  jest  jubilatom rodzina. Wszyscy doskonale wiemy jak bardzo jest ona potrzebna w naszym codziennym,  pełnym  trosk i  kłopotów  życiu. Każdy z nas potrzebuje tego rodzinnego ciepła a szczególnie ważne jest ono ludziom  starszym, którzy dla rodziny i swych potomnych  poświęcili  całe swoje życie. Jestem  przekonany, że dzisiejsi jubilaci takim ciepłem rodzinnym i  serdecznością  są przez  swoich najbliższych otaczani.

Data opublikowania: 08:04, 24 kwietnia 2012

Kategorie: Aktualności