X lecie „Aniołów z II LO”

Wolontariusze z II LO w Lubartowie obchodzą dziesięciolecie istnienia szkolnego klubu wolontariatu. Anioły z II LO bo taką nazwę przyjęli pomagają innym wspierając dom dziecka, sierociniec i świetlicę Caritas we Lwowie. Wspierają różne akcje na ternie rodzinnego miasta nie zapominając przy tym  o potrzebujących kolegach ze szkoły.

   W tym roku „Anioły z II LO” w Lubartowie chcą swoją pomoc skierować w stronę potrzebujących wsparcia ośrodków polskich na Syberii. W „Anielskiej Gali Wolontariatu” połączonej z obchodami X-lecia „Aniołów  z II LO” wziął udział burmistrz Janusz Bodziacki, który na ręce inicjatorki powstania Klubu Justyny Świderskiej – Niedobit przekazał pamiątkową statuetkę, kosz słodyczy dla wolontariuszy i okolicznościowy adres : 

      Z okazji X-lecia działalności Szkolnego Klubu Wolontariusza „Anioły z II LO” na Pani ręce, jako głównemu liderowi i założycielowi, składam szczególne podziękowania za trud i pracę w organizację jakże dynamicznie działającego Klubu.
      Gratuluję energii, zaangażowania w wykonywane zadania, jak również niezliczonych pomysłów w realizowanych działaniach wolontariackich wszędzie tam, gdzie pomoc drugiej osobie jest bardzo potrzebna i nieoceniona.
       W dzisiejszych czasach Pani działalność jest światełkiem i przykładem dla młodzieży, jak należy postępować w stosunku do drugiego człowieka potrzebującego pomocy. To właśnie dobroć serca owocuje dobrocią dla ludzi wokół.
        Łączę wyrazy uznania i szacunku, życząc dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

Burmistrz Miasta Lubartów
Janusz Bodziacki

Data opublikowania: 11:01, 27 stycznia 2012

Kategorie: Aktualności