Młodzież z Hajdudorog w Lubartowie

Już kolejny rok  rzędu Lubartów odwiedziła grupa młodzieży węgierskiej. W ramach współpracy partnerskiej  Hajdúdorog i Lubartów „wymieniają się” w czasie wakacji grupami młodzieżowymi.

Młodzież z Hajdudorog zakwaterowano w ośrodku wczasowym w Firleju. W czasie pobytu zwiedzili oni nasze miasto: Kościół św. Anny, Muzeum Parafialne Muzeum Regionalne. W sali konferencyjnej Urzędu Miasta goście zostali przywitani przez Burmistrza Janusza Bodziackiego. Grupa z Hajdúdorog zwiedziła także ciekawe miejsca w naszym regionie. W programie nie zabrakło oczywiście Pałacu Zamojskich w Kozłówce. W ramach rewizyty grupa dzieci i młodzieży z Lubartowa już kolejny raz na letni pojechała do naszego miasta partnerskiego – Hajdudorog.

Data opublikowania: 17:07, 12 lipca 2011

Kategorie: Aktualności