Bezpieczne wakacje

Już po raz czwarty na terenie Gimnazjum nr 2 w Lubartowie odbył się festyn rodzinny „Bezpieczne Wakacje”. Przez kilka godzin trwania festynu można było skorzystać z licznych atrakcji, jakie przygotowano tego dnia dla osób, które odwiedziły festyn.

Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej. Nie zabrakło tego dnia również różnych konkursów, w których dzieci mogły wykazać swoje talenty: plastyczne
podczas konkursu „Namaluj swoje wymarzone wakacje”, wokalne- konkurs „Wyśpiewaj bezpieczne wakacje – Lato, lato…”. Był również tor rowerowy, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Dla dorosłych został zorganizowany turniej w piłkę siatkową, w którym brali również udział organizatorzy festynu oraz gigantyczne piłkarzyki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wizyta wozów straży pożarnej, jak i policyjnych, dzieci mogły obejrzeć ich wnętrze oraz sprzęt wozów. Na festynie było również darmowe znakowanie rowerów oraz konkurs z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Na „Bezpiecznych Wakacjach” można również było oddać krew w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Krewniacy – „Krew daje życie”.

Data opublikowania: 17:06, 24 lipca 2010

Kategorie: Aktualności