”Lancia Family Week” w Firleju i Lubartowie

Miłośnicy Lanci co roku spotykają się w ciekawym miejscu, na corocznym Ogólnopolskim Zlocie Miłośników Lancii. W tym roku wybór padł na nieodległe Firlej i Lubartów .

Zlot nie jest kierowany stricte do właścicieli aut  a głównie do całych rodzin
Dla wszystkich fanatyków marki i motoryzacji czekają konkurencje i atrakcje takie jak przeciąganie liny, jazda z trolejami, talerzem Stewarta na masce i mnóstwo konkursów.
Ogólnopolski Zlot miłośników Lanci rozpoczyna się dziś i potrwa do niedzieli.  Piątek to dzień organizacyjny do uczestnicy zlotu do Firleja będą zjeżdżać do godziny 18-ej. Jutro około godziny 10.00, wszystkie uczestniczące  w zlocie auta wyruszą  do Lubartowa aby paradą samochodów zaprezentować Markę Lancia.  Od godziny 10:15 do 11:30 oglądać  je będzie można  w centrum miasta na parkingu przy ul. Jana Pawła II. Po południu uczestnicy wrócą do Firleja gdzie zaplanowano pokazy działań Straży Pożarnej, konkursy klubowe, zajęcia sportowe, jazda precyzyjna z trolejami.  W niedzielę  zaś zwiedzanie Kozłówki a dla chętnych wyjazd lub spacer do oddalonego o 1,5 km lokalu wyborczego celem oddania głosu w wyborach prezydenckich.  Po południu uczestnicy zlotu opuszczą ziemie Lubartowską. 

Data opublikowania: 10:06, 18 czerwca 2010

Kategorie: Aktualności