Burmistrz ponawia gotowość podpisania umowy ze Spółdzielnią Mieszkaniową w sprawie oświetlenia

Grupa mieszkańców członków spółdzielni mieszkaniowej wystosowała do Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie pismo, w którym wyraża brak akceptacji dotychczasowych działań zarządu i rady nadzorczej spółdzielni w sprawie oświetlenia.

    „Uważamy, że przyjęte przez Zarząd stanowisko godzi w nasze interesy, jako członków spółdzielni. To Państwo przede wszystkim jesteście zobligowani do dbania o nasze dobro i bezpieczeństwo”. Mieszkańcy w swoim wystąpieniu krytykują także postawę Rady Nadzorczej Spółdzielni, której zarzucają brak nadzoru nad działaniem Zarządu. W piśmie  w sposób kategoryczny sformułowane jest także żądanie  przywrócenie oświetlenia terenów spółdzielczych. „Uważamy, że Zarząd ma wszelkie pełnomocnictwa do tego, aby w jak najkrótszym czasie oświetlenie naszych uliczek i placów znów zaczęło działać” – piszą spółdzielcy. (Pełny tekst pisma opublikowany jest tutaj).
    Burmistrz Jerzy Zwoliński po zapoznaniu się z wystąpieniem mieszkańców skierował do Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej pismo w którym po raz kolejny ponawia gotowość podpisania umowy partycypacyjnej ze Spółdzielnią w sprawie opłaty za zużytą energię elektryczną przez punkty oświetleniowe znajdujące się na terenach Spółdzielni.

Data opublikowania: 11:02, 26 lutego 2010

Kategorie: Aktualności