Zaproszenie dla przedsiębiorców miasta i gminy Lubartów

Urząd Miasta Lubartów wraz z firmą doradczo-szkoleniową Consulting4u organizują spotkanie na temat dotacji UE dla przedsiębiorców miasta i gminy Lubartów.

    Spotkanie to odbędzie się w Urzędzie Miasta Lubartów dnia 3 grudnia 2009 r. (czwartek) o godzinie 11.00. W programie spotkania zaplanowano informację o konkursach dla przedsiębiorców, a także przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących możliwości pozyskiwania dofinansowania dla przedsiębiorstw w ramach Funduszy  Europejskich przysługujących Polsce jako członkowi Unii Europejskiej.      
  Spotkanie poprowadzą specjaliści do spraw Funduszy Unijnych oraz finansiści zajmujący sie dokumentacjami projektowymi z firmy Consulting4u. Szkolenie współfinansowane jest ze środków budżetu Państwa oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

  Wszyskie osoby zainteresowne spotkaniem prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji i Projektów Społecznych  w UM w Lubartowie ul. Jana Pawła II 12, na e-mail: promocja@um.lubartow.pl lub pod numerem telefonu (81) 854-46-29 do dnia 01.12.2009 do godziny 15.00

 

Data opublikowania: 07:11, 26 listopada 2009

Kategorie: Aktualności